top of page
Antalya Raf logo

ANTALYA  RAF;  1993 yılında ANTALYA da  54 m2 olan küçük bir mağaza ile Market ve Mağaza Raf Sistemleri sektörüne Hüseyin KADIOĞLU liderliğinde 5 kardeşin temel atmasıyla başlayan serüvenin adıdır.
 
1995  yılı itibari ile  200 m2 küçük bir atölye ile  imalata başlamıştır.
 
2000  yılı itibari ile de PERAKENDE SEKTÖRÜ’ nün gelişmesi ile birlikte imalatını büyüterek 1000 m2 lik bir alana market ve mağaza ekipmanları ürünleri üretimine geçmiştir.
 
2002  yılında ÜRETİM alanını 5000 m2 bir tesise taşıyarak DEPOLAMA RAF SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI nıda üretim bandına geçirmiştir.
 
2010  yılı itibari ile de A.O.S.Bölgesinde 21.000 m2 arsa üzerinde 14.000 m2 yeni üretim tesisisinde elektrostatik toz boya kaplama tesisi, metal ve ahşap üretim hattıyla, ek makinelerle, en son teknolojiyi kullanarak yüksek kalite ve standartda üretim yapmayı hedeflemektedir.

HAKKINDA

MİSYONUMUZ

Kurucumuz

Firmanız için bir numaralı çözüm ortağınız olan Antalya Raf ‘a hoş geldiniz. İlkelerimiz  güvenilirlik, müşteri memnuniyetine odaklanarak size mağaza ve mağaza ekipmanları konusunda en iyi şekilde hizmet sunmaya kararlıyız.

Hüseyin KADIOĞLU tarafından 1993 ‘da kurulan ANTALYA RAF,  küçük bir imalathanede Antalya'da  Hüseyin KADIOĞLU ilk başladığında, tutkusunu, ülkesine, halkına ve ailesine sağlamış olduğu  olmasına yardımcı olmak ya da müzikseverler için en iyi ekipmanı sağlamak gibi onu  yoğun araştırma yapmaya sürükledi. Çalışmayı ve ilhamı hızla büyüyen bir üretim gücü verdi. Artık  Türkiye’nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz Firmanızın bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Ürünlerimizi size sunmaktan zevk aldığımız kadar beğeneceğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

ANTALYA RAF Ekibi

Hüseyin KADIOĞLU

Yolculuğumuz

1992

ANTALYA RAF KURULDU

ANTALYA da  54 m2 olan küçük bir mağaza ile Market ve Mağaza Raf Sistemleri sektörüne Hüseyin KADIOĞLU liderliğinde 5 kardeşin temel atmasıyla başlayan serüvenin

1995

 200 m2 KÜÇÜK BİR ATÖLYE İLE İMALATA BAŞLAMIŞTIR.

1995  yılı itibari ile  200 m2 küçük bir atölye ile  imalata başlamıştır.

bottom of page